Najbliższe koncerty

28 II 2017

W marcu gramy Leśmiana! W najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy do Domu Literatury w Łodzi na g. 18:30, a 16 marca zapewnimy oprawę muzyczną do wystawy rysunków Kosmy Woźniarskiego – „Słowami drzew” – w Poleskim Ośrodku Sztuki (też w Łodzi).

24 V 2016

Zapraszamy na koncerty! Już w najbliższą niedzielę gościmy w Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi, a 12.VI zapraszamy na Piknik rodzinny w Przedszkolu Żywioły.
Więcej w zakładce „koncerty”:)

21 II 2016

W prima aprilis – to nie żarty! zapraszamy do Domu Literatury w Łodzi na premierowe

„Wyliczanki, igry, fiki” 

19_DSC_0994

W towarzystwie Arlekina, Damy Pik, Klauna i Pierrota powrócicie do krainy dzieciństwa, mierząc się z podskórną tkanką znaczeń tych tekstów. Nudy nie będzie:)

Więcej w zakładce „wyliczanki”:)

02 XII 2015

Jutro gramy. Zapraszamy!!!

Dom Literatury w Łodzi
ul. Roosevelta 17 godz 18.00
Archipelag Łódzkiej Poezji Okraszony…

Posted by Agnellus on 2 grudnia 2015

14 XI 2015

Kamienice już od jakiegoś czasu na naszym profilu youtube:

Nie mieliśmy natchnienia, żeby pisać w „aktualnościach”, co nie oznacza, że nie mieliśmy natchnienia, aby tworzyć! O naszym nowym projekcie usłyszycie już za jakiś czas – premiera materiału, to nie żarty: w prima aprilis na festiwalu „Dotknij Teatru” w Łodzi (2016).

Powracając zaś do Tuwima szykuje się Pra Premiera naszego Tuwimowskiego albumu, która odbędzie się 3-go XII 2015 na festiwalu „Puls Literatury” w Łodzi.

Szczegóły niebawem!

Serdecznie zapraszamy!

30 X 2014

Jesteśmy po prapremierze naszego teledysku do utworu „Kamienice” do sł. Juliana Tuwima! Wspaniała praca Kosmy Woźniarskiego. Już niedługo!!!

plansza Kamienice

11V 2014

Już jest!

Bawcie się dobrze!

14 IV 2014

Już niedługo premiera naszego teledysku! do piosenki TaraTara. Zaczęło się od mojego pomysłu i skromnego zakupu farb do twarzy. Nagrałam kilka filmików ze swoim udziałem. Potem włączył się Michał Stachnik, który dokonał wspaniałego montażu. Dramaturgię uzupełniliśmy ujęciami z Danielem Machosiem. Fabuła filmiku wraz z tekstem Lorci i dynamiczną muzyką tworzą ciekawą całość. Serdecznie zapraszamy do Przechowalni 8 V gdzie będzie można zobaczyć teledysk po raz pierwszy!

Agnieszka K. O.

21

 

22 XI 2013

Agnieszka K.O.: Nasz Album Tuwimowski już prawie gotowy! Będzie można w nim znaleźć takie teksty jak „Kamienice” – jeden z moich ulubionych, „Dzień”, „Burza albo miłość”, „Rozmyślania”… Być może dołączymy do albumu utwór live! Pracowaliśmy nad utworami tak jak ostatnio w Robak Studio ze Zbyszkiem Piotrowskim. Efekty ocenicie sami!

okładka pierwsza strona

13 VI 2013

Agnieszka K.O.: Pracujemy obecnie nad tekstami Juliana Tuwima.
Przygotowujemy się do wejścia do studio!!! Nasz pierwszy album
zawierał dwa utwory do słów poety. Pomysł na album Tuwimowski
był jednym z wielu przy pracy nad pierwszym albumem. Wybór był
jednak trudny. Sporo dobrych utworów zgromadziło się przez kilka-
naście lat pracy. Tuwim był tym pierwszym poetą, którego zaśpiewa-
łam i cieszę się, że mogłam do niego powrócić. Jeszcze raz przewerto-
wać stronice i przejrzeć moje szkice muzyczne z przed lat.